16.02.2020

DELF – ОДИН ІЗ КРОКІВ ДО УСПІШНОЇ МІЖНАРОДНОЇ КАР’ЄРИ

05.11.2014 Uncategorized

Міністерство освіти Франції пропонує широкий спектр сертифікатів в галузі французької мови для перевірки навиків володіння мовою, до того ж на всіх етапах: від початку навчання і до більш вищого рівня.

delf20141

Диплом DELF є незалежним і дає чітке уявлення про рівні володіння мовою виходячи із чотирьох мовних навиків. Строк дії диплома не обмежений в часі а міжнародними установами в 164 країнах світу.

Іспит DELF розроблений державною організацією СІЕР (Міжнародний дослідницький центр в галузі освіти) міністерством освіти Франції.

delf -2014

Іспит призначений для оцінки комунікативних навиків кандидатів в реальних ситуаціях :у яких потрібно виявити розуміння усного і писемного мовлення, здатність висловлювати свої думки, певні мовні та граматичні навички.

03.11.2014. студенти 44 групи факультету іноземної філології Байдалюк Владлена, Марченко Тетяна, Присяжнюк Діана отримали запрошення на здачу іспиту у Французькому інституті в Україні ,що знаходиться в м.Київ і здали DELF рівня А2 . Іспит складався із двох частин – усної та письмової, тому студенти могли повною мірою випробувати свої навики із знання французької мови. Студенти залучились підтримкою своїх викладачів з французької мови Лаухіни І.С. та Побережник О.В.

delf2014

Під час іспиту студенти отримали масу позитивних емоцій і вражень від спілкування з екзаменаторами – носіями мови, які виявились досить приємними та доброзичливими людьми.

DELF 2014

Вивчення іноземної мови передбачає величезну наполегливість і безліч зусиль.
Диплом DELF дає нам можливість реалізувати себе у сферах, де необхідною умовою є знання французької мови.