Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ЗНАЙОМСТВО

04.11.2014 Uncategorized

Нещодавно на факультеті іноземної філології відбулося  знайомство зі студентами з Туркменістану. На ньому були присутні студенти з Туркменістану, які навчаються на факультеті, старости академічних груп, в яких навчаються ці студенти та представники студентського самоврядування.

Метою даного заходу було знайомство з особливостями культури цього народу, обмін досвідом у сфері навчання. У затишній домашній атмосфері, за чашкою чаю студенти познайомились один з одним, поділилися враженнями від перебування в місті Умань та навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та факультеті іноземної філології зокрема.

туркменыстан

Оскільки нещодавно проводилося святкування Дня Незалежності, студдеканом факультету студентам-іноземцям були вручені невеличкі сувеніри на згадку.

туркменыстан2 туркменыстан1

Подібне свято справило приємне враження на всіх студентів і залишило гарну згадку, а тому було б добре, якби такі заходи проводились частіше на факультеті, адже вони сприяють кращому взаєморозумінню студентів і атмосфері на факультеті.