9.12.2019

CТАЖУВАННЯ В ШВЕЦІЇ ФРІЗА СЕРГІЯ

15.07.2015 Uncategorized

У рамках програми стажування Сергій Фріз навчався на півдні Скандинавії, в цивілізованому містечку Мальмо, яке зачарувало його своєю красою, добротою людей та своїм міжнародним оточенням. Перебуваючи в університеті Мальмо, Сергієві вдалося відкрити себе та побачити величезну різницю в ставленні до студента в іншій країні.

G_ofqbgQIxk
Академічний процес в університеті відбувався на високому рівні, оскільки викладати німецьку літературу на лекції приходив професор з Німеччини, фонетику англійської мови викладав професор з Англії. Крім цього, Сергій помітив багато організаційних тонкощів в університеті.DtXIX9F9yfM

Сергій поділився також своїми враженнями щодо проживання в гуртожитку для міжнародних студентів. День за днем він зростав та розвивався як особистість. Там йому відкрилась інша сторона світу, водночас, він проніс через себе сотні культур. Сергій безмежно вдячний Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини за можливість представляти Україну за її теренами і також вдячний за підтримку факультету іноземної філології та всім, хто допомагав йому реалізуватися.