НАЙЗАГАДКОВІШІ ТАЄМНИЦІ СВІТУ, ЯКІ ВДАЛОСЯ РОЗГАДАТИ

ГЕНЕТИКИ РОЗГАДАЛИ ТАЄМНИЦЮ ТРИВАЛОСТІ ЖИТТЯ. Бостонські вчені створили математичну модель, за допомогою якої можна вирахувати шанси людини дожити до 100 років, просканувавши геноми 1000 сторічних людей.
«Ми випробували нашу модель на незалежній виборці історичних людей і досягли точності в 77%. Хоча генетика є визначальною для тривалості життя, не лише вона впливає на те, скільки проживе людина. Можуть бути інші фактори, такі як довкілля або стиль життя, які сприяють довшому і здоровішому життю», стверджує професор Паола Себастьяні.
Один із співавторів дослідження створив вебсайт, через який люди зможуть скористатися нововиведеною математичною моделлю. Всі, хто знає свій генетичний код, зможуть вирахувати тривалість свого життя.

1

«МАГІЧНІ» КРУГИ В ПУСТЕЛІ НАМІБ. Довгий час люди пов’язували цей феномен з чим завгодно, від радіоактивного випромінювання до стоянок космічних прибульців. Лише відносно недавні дослідження привели до остаточного висновку, що «винуватцями» такої довготривалої інтриги є … терміти!

3

КОВЗАЮЧІ КАМЕНІ. Ви можете не знати, що в різнихпустелях по всьому світу існують камені, які «ковзають», тобто переміщаються самі по собі. Після декількох експериментів цей ефект отримав таке пояснення: рух каменів, по всій ймовірності,викликано вітром і наявністю льоду на поверхні пустелі.

6

ЛОХНЕСЬКЕ ЧУДОВИСЬКО. Після десятиліть незліченних суперечок і спекуляцій, фотограф, автор всесвітньо відомого оригінального зображення Лохнеського чудовиська, зізнався, що це була містифікація.

10

" data-title="НАЙЗАГАДКОВІШІ ТАЄМНИЦІ СВІТУ, ЯКІ ВДАЛОСЯ РОЗГАДАТИ">