АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ

На цьому тижні відбувся завершальний етап відбору кандидатів до проектів EMINENCE та EMINENCE 2. Цього року зустріч відбулася у чудовому старовинному місті Тбілісі (Грузія) на базі університету імені Грігола Робакідзе, де окрім роботи по відбору учасників стала зустріч з ректором університету Мамукою Такелідзе та проректором з міжнародної діяльності Ніно Кемертелідзе. Представником від нашого університету у відбірковій комісії була Анна Гребьонкіна, менеджер проектів.

Гребьонкіна
У наслідок останнього етапу оцінювання пакету документів визначено, що стипендіатами проектів EMINENCE та EMINENCE2 у 2014-2015 навчальному році будуть: Олег Комар, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання (університет Порто, Португалія); Олена Комар, викладача кафедри теорії та практики іноземних мов (університет Порто, Португалія); студент факультету іноземної філології Сергій Фріз (університет Мальмо, Швеція) та Віта Вовковська (університет Порто, Португалія).

Щиро вітаємо переможців та зичимо їм сил та натхнення у майбутніх звершеннях.

Всім бажаючим реально змінити своє життя нагадуємо:
вже з березня місяця 2014 року почався новий набір учасників на програми EMINENCE та EMINENCE 2.

Не зволікайте – зробіть крок у майбутнє!
За інформацією звертайтеся на кафедру іноземних мов УДПУ до Заболотної Оксани Адольфівни та Гребьонкіної Анни Олександрівни.

" data-title="АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ">

Гребьонкіна

Щиро вітаємо переможців та зичимо їм сил та натхнення у майбутніх звершеннях.

Всім бажаючим реально змінити своє життя нагадуємо:

Не зволікайте – зробіть крок у майбутнє!