ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

“бакалавр-магістр” – це якраз крок до більш високого рівня освіти.
У відповідності з європейськими стандартами магістратура для фахівців іноземних мов має певні переваги над іншими видами магістратур. Студенти магістратури, які володіють іноземними мовами, мають великі привілеї на відміну від їхніх колег, які не знають іноземних мов.
На факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету пройшли вступні іспити до магістратури на денну та заочну форму навчання із спеціальностей 014.02 Середня освіта. Мова і література (англійська) та 035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно). Всі з нетерпінням чекали результатів вступної кампанії. Абітурієнти із найвищим рейтингом балів отримали змогу навчатися на місцях державного замовлення, інші – за контрактною формою навчання.

Студенти-магістранти нашого факультету мають можливість упродовж одного семестру навчатися в університетах Польщі, Німеччини та інших європейських країн. Відтак, не можливо не погодитися з тим, що претендент із західним дипломом магістра в очах роботодавця отримує додаткові бали та має додаткові шанси на працевлаштування.
На разі факультет іноземних мов готується до зустрічі зі своїми першокурсниками.

" data-title="ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Ні для кого не секрет, що у сучасному світі немає системи освіти “на все життя”. Сучасний ритм змушує людину підвищувати свій освітній рівень протягом усього її життя. І система “бакалавр-магістр” – це якраз крок до більш високого рівня освіти.