СПОГАДИ ПРО ФАКУЛЬТЕТ

«Факультет іноземної філології по праву один з найкращих. Тут найжиттєрадісніші і разом з тим найвідповідальніші студенти, найкреативніші викладачі.
Ніколи не забуду заняття з практичного курсу англійської мови, які проходили на свіжому повітрі у дворі УДПУ, не забуду, як дружно проходили семінари, здачі заліків та іспитів. Вдячна викладачам, які не лише сіяли добре, мудре і вічне, а й попри зайнятість жертвували своїм часом заради нас навіть у вихідні та свята. А це вам не просто так!!! Це ж як треба любити свою справу і нас, студентів!!! Найтепліші спогади про найкращих, найталановитіших, найщиріших!!!»

фото Шутко

Шутко Сніжана, випускниця 61м групи 2015 року