EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2015 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Переглядів 8
Розпочалася вступна кампанія 2015. Факультет іноземної філології зустрів перших абітурієнтів. Технічними секретарями факультету іноземної філології ОКР «бакалавр» (денна форма навчання) працюють викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання – Старовойтова Олена Володимирівна та Шульга Наталія Володимирівна; ОКР «бакалавр» (заочна форма навчання) – Кришко Анна Юріївна. Вони надають вступникам та їхнім батькам всю необхідну інформацію, що стосується прийому документів, вибору спеціальності та спеціалізації. Бажаємо успіхів нашим абітурієнтам і чекаємо їх на факультеті іноземної філології.

IMG_20150710_084640IMG_20150710_084833

" data-title="ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2015 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">