ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2015 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Розпочалася вступна кампанія 2015. Факультет іноземної філології зустрів перших абітурієнтів. Технічними секретарями факультету іноземної філології ОКР «бакалавр» (денна форма навчання) працюють викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання – Старовойтова Олена Володимирівна та Шульга Наталія Володимирівна; ОКР «бакалавр» (заочна форма навчання) – Кришко Анна Юріївна. Вони надають вступникам та їхнім батькам всю необхідну інформацію, що стосується прийому документів, вибору спеціальності та спеціалізації. Бажаємо успіхів нашим абітурієнтам і чекаємо їх на факультеті іноземної філології.

IMG_20150710_084640IMG_20150710_084833

" data-title="ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2015 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">