ВВАЖАЄТЕ СЕБЕ ЗНАВЦЕМ ЄВРОПИ? ДОВЕДІТЬ ЦЕ!

З 24 лютого по 24 березня 2015 року триватиме всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи та ЄС. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європейський Союз та отримати приємні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні.

європейский союз.jpg3

Просто зареєструйтеся на сайті і пройдіть три тури онлайн-вікторини по 10 питань кожен. Той, хто успішно відповість на питання, гарантовано отримає на свою поштову адресу приємні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні.
Детальні інформація та реєстрація учасників на сайті www.euroquiz.org.ua.

" data-title="ВВАЖАЄТЕ СЕБЕ ЗНАВЦЕМ ЄВРОПИ? ДОВЕДІТЬ ЦЕ!">

європейский союз.jpg3

Детальні інформація та реєстрація учасників на сайті www.euroquiz.org.ua.