МРІЄТЕ НАВЧАТИСЬ У КНР? ЦЕ МОЖЛИВО!

кнрУнікальна можливість для українців навчатись у Китайській Народній Республіці. Уряд К.Р. надає Україні 100 повних стипендій. Відбувається прийом студентів на рівні: бакалавр магістр аспірант стажер. Охочі можуть спробувати свої сили і виграти грант. Для цього треба оформити заявки й подати необхідні документи до 30 березня 2015 року.
Детальну інформацію та аплікаційну форму можна знайти за адресою www.csc.edu.cn/laihua, а також www.campuschina.org.

" data-title="МРІЄТЕ НАВЧАТИСЬ У КНР? ЦЕ МОЖЛИВО!">