SLEEPY HOLLOW

30.10.2014 року на факультеті іноземної філології відбувся перегляд кінофільму англійською мовою до дня Хеловіну, під назвою «Sleepy Hollow». Цей фільм досить популярний у США і багато студентів кожного року, переглядають його саме у цей день.

Наші ж студенти мали змогу подивитись сюжет про містечко Сонна лощина, в якому відбуваються нікому не зрозумілі, містичні та фантастичні речі! Фільм досить цікавий і дійсно вартий того, щоб його переглядали і не один раз!

кіно1

Дякуємо усім, хто був присутній на кінофільмі та запрошуємо студентів долучатись до усіх кінопереглядів!

" data-title="SLEEPY HOLLOW">

кіно1