ЗАПРОШУЄМО ДО МОВНОГО КЛУБУ SPEAK UP STUDENTS

Факультет іноземних мов організовує відкрите засідання мовного клубу Speak Up Students для усіх, хто цікавиться іноземними мовами та хоче випробувати свої комунікативні навички.
Запрошуємо здобувачів вищої освіти усіх факультетів, професорсько-викладацький склад, тих, хто любить національне кіно із світовим ім’ям, походи у кінотеатр та спілкування у близькому колі однодумців, у середу 6 грудня 2023 року, ауд. 422 нового корпусу університету.
Захід організовано на підтримку Збройних Сил України, тому вхід – благодійний донат на потреби Першої мінометної батареї 3 механізованого батальйону Окремої Президентської бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького, де служить тато студентки факультету.
Підтримаймо наших захисників!

" data-title="ЗАПРОШУЄМО ДО МОВНОГО КЛУБУ SPEAK UP STUDENTS">