УВАГА! КОНКУРС!

Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини оголошує конкурс на найкраще фото у рекреаціях факультету.
Якщо Ви – активний, яскравий, веселий та цілеспрямований, зробіть таке ж яскраве фото в аудиторіях, локаціях або на заняттях факультету, завантажте на свою сторінку Інстаграм або Фейсбук, позначте факультет іноземних мов @4reign_udpu та #FacultyOfForeignLanguages та отримайте приз! Поділіться сторіз із друзями – отримайте бонус!
Конкурс триватиме до 20 жовтня 2023 року.

" data-title="УВАГА! КОНКУРС!">

Конкурс триватиме до 20 жовтня 2023 року.