ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ МИСТЕЦТВА

3 жовтня 2023 року доцентом кафедри англійської мови та методики її навчання Іриною Постоленко було проведено заняття для здобувачів освіти ІІІ курсу 33 групи факультету іноземних мов в Уманському художньому музеї. Наразі там відкрилася виставка пленарних картин «Мікіндівські планери», яка присвячена 105 річниці від дня народження уманського художника-педагога Корнелія Мікіндо. Експозиція налічує 170 творів живопису, графіки, скульптури та прикладного мистецтва.
Здобувачам освіти була запропонована екскурсія галереєю, де вони ознайомилися з витворами мистецтва, а потім самі студенти англійською мовою здійснили описи картин та скульптур, які представлені на виставці. Заняття в художньому музеї супроводжувалося класичною музикою, яку на роялі виконували місцеві митці. Також була змога випробувати гру на органі, який наповнив величну споруду неймовірним звучанням.
Студентам надзвичайно сподобалося вивчати англійську мову у поєднанні з витворами художнього мистецтва, адже це цікаво, естетично, корисно і надзвичайно емоційно.

" data-title="ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ МИСТЕЦТВА">