РІЗДВО В НІМЕЦЬКОМОВНИХ КРАЇНАХ

23-го грудня відбулося відкрите практичне заняття з практичного курсу німецької мови на V курсі факультету іноземної філології, приурочене до Різдва. Заняття було проведене доцентом Марією Кирилюк та викладачем Людмилою Бандуркою за присутності викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов.

Мета заняття була досягнута завдяки різноманітним формам роботи та використанню аутентичного мовного матеріалу у формі презентацій, підготовлених студентами.

німецьке різдво2 німецьке різдво1

В ході заняття студенти вивчали як вживати в усному мовленні офіційні та неофіційні форми вітання з Різдвом та Новим роком, пропонували рецепти традиційної різдвяної випічки, розв’язували кросворди з використанням тематичної лексики, відкривали дверцята різдвяного календаря, співали різдвяних пісень.
Різдво наближається.

" data-title="РІЗДВО В НІМЕЦЬКОМОВНИХ КРАЇНАХ">