Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
11.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

НОВИЙ РІК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

26.12.2013 Uncategorized

На дворі 25 грудня, тож прийшов час для початку зимових святкувань.
На факультеті іноземної філології студенти підготували змістовну і розважальну вітальну програму для викладачів, гостей та студентів.
У черговий раз підкреслюючи свою інтернаціональність, вони дали змогу почути побажання «Дідів Морозів» тих країн, мови яких вивчаються на факультеті.
Ведучі – Віталій Скакун і Тетяна Грабова – перенесли присутніх у світ спокою, допомогли відволіктись від клопотів і налаштували на святковий настрій.

Новий рік1

Дідусі Морози: Сергій Заплатін, Жан Бутулінський, Валід Кроут, Пен Сюй та Сергій Фріз побажали всіляких гараздів і добробуту, змушуючи нас у черговий раз повірити в казку.

Новий рік3

Новий рік8

Дівчата з різних груп, різного віку однаково вражали своїм вокалом.

Новий рік2 Новий рік4
Не обійшлося і без подарунку від студентської ради. Ним стала довгоочікувана газета «Vivat academia».
Навіть викладачі не залишилися осторонь від цих подій. Олександр Коваленко подарував студентам незвичайні побажання з елементами гумору, чим вразив усіх присутніх і додав ще одну нотку веселощів до загальної чарівної атмосфери свята.

Новий рік6

Тож новорічне свято на факультеті іноземної філології залишило у присутніх почуття радості та святкового настрою в очікуванні Різдва та Нового року.

Новий рік5

P. S. Жоден Дід Мороз та ельф не постраждав під час довгої подорожі і гарячого прийому, тому обіцяли повернутись у наступному році.

Новий рік7