EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

НОВИЙ РІК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Переглядів 8
На дворі 25 грудня, тож прийшов час для початку зимових святкувань.
На факультеті іноземної філології студенти підготували змістовну і розважальну вітальну програму для викладачів, гостей та студентів.
У черговий раз підкреслюючи свою інтернаціональність, вони дали змогу почути побажання «Дідів Морозів» тих країн, мови яких вивчаються на факультеті.
Ведучі – Віталій Скакун і Тетяна Грабова – перенесли присутніх у світ спокою, допомогли відволіктись від клопотів і налаштували на святковий настрій.

Новий рік1

Дідусі Морози: Сергій Заплатін, Жан Бутулінський, Валід Кроут, Пен Сюй та Сергій Фріз побажали всіляких гараздів і добробуту, змушуючи нас у черговий раз повірити в казку.

Новий рік3

Новий рік8

Дівчата з різних груп, різного віку однаково вражали своїм вокалом.

Новий рік2 Новий рік4
Не обійшлося і без подарунку від студентської ради. Ним стала довгоочікувана газета «Vivat academia».
Навіть викладачі не залишилися осторонь від цих подій. Олександр Коваленко подарував студентам незвичайні побажання з елементами гумору, чим вразив усіх присутніх і додав ще одну нотку веселощів до загальної чарівної атмосфери свята.

Новий рік6

Тож новорічне свято на факультеті іноземної філології залишило у присутніх почуття радості та святкового настрою в очікуванні Різдва та Нового року.

Новий рік5

P. S. Жоден Дід Мороз та ельф не постраждав під час довгої подорожі і гарячого прийому, тому обіцяли повернутись у наступному році.

Новий рік7

" data-title="НОВИЙ РІК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">

На дворі 25 грудня, тож прийшов час для початку зимових святкувань.

Новий рік1

Новий рік3

Новий рік8

Дівчата з різних груп, різного віку однаково вражали своїм вокалом.

Новий рік2 Новий рік4

Новий рік6