ПОЄДНУЄМО ТРАДИЦІЙНЕ ТА ІННОВАЦІЙНЕ

19 березня 2021 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція «СУЧАСНІ ФІЛОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ».

Мета конференції полягала в обміні інноваційним досвідом та ідеями щодо новітніх філологічних досліджень в Україні та закордону.
У роботі конференції взяли участь здобувачі вищої освіти ОС «бакалавр» та ОС «магістр» УДПУ та інших закладів вищої освіти України.
Зважаючи на масштабність і значущість завдань конференції її організаторами стали:
1. Факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
2. Регіональний центр навчання іноземних мов факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
3. Українська асоціація дослідників освіти.
До оргкомітету конференції надійшло 103 заявки, тез і статей учасників.
Учасниками були здобувачі освіти з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т. Г. Шевченка», Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Ужгородського національного університету.
Конференція відбулася за такими напрямами: слов’янські мови; література; романські, германські та інші мови; теорія літератури; порівняльне мовознавство; загальне мовознавство; порівняльно-історичне, типологічне мовознавство; перекладознавство; мова і засоби масової комунікації; міжкультурна комунікація; сучасні тенденції в методиці викладання іноземних мов; інновації в сучасній освіті.

Титулка
" data-title="ПОЄДНУЄМО ТРАДИЦІЙНЕ ТА ІННОВАЦІЙНЕ">

3. Українська асоціація дослідників освіти.
До оргкомітету конференції надійшло 103 заявки, тез і статей учасників.

Титулка