23 травня 2024 року на факультеті іноземних мов відбулася звітна конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» ІІІ курсу 34с групи та ІV курсу 41, 42 та 43 груп денної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))», «Середня освіта (Мова і література (англійська, французька))» та «Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська))» спеціальності 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література, за присутності адміністрації факультету, гарантів освітніх програм, методистів та групових керівників.

На початку зустрічі в. о. декана факультету іноземних мов, доктор філософії, доцент Юлія Юріївна Казак побажала учасникам натхнення та успішного захисту результатів практики. Керівник практики по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з програмою конференції та регламентом виступів студентів-практикантів. Старости груп студентів Куліш Анастасія Миколаївна (груповий керівник Олена Павлівна Бевз),  Григораш Михайло Юрійович (груповий керівник Ольга Вікторівна Яловенко), Кравець Олена Петрівна (груповий керівник Ангеліна Іванівна Колісніченко), Логвіненко Марія Олександрівна (груповий керівник Олександр Васильович Коваленко), Галай Марія Ігорівна (груповий керівник Олександр Васильович Коваленко), Богульський Віктор Богданович (груповий керівник Олександр Васильович Коваленко), представили звіти про проходження виробничої практики в Уманських гімназіях №1, 4, 8, 10, 14, Уманських ліцеях №1, 3.

Також було заслухано і обговорено звіти студентів, які проходили практику на базах практики, обраними ними самостійно: Вітвіцької Оксани Вікторівни (груповий керівник Ольга Валентинівна Сушкевич), Мусієнко Юлії Олександрівни (груповий керівник Ольга Вікторівна Яловенко).

Необхідно зазначити, що у своїх виступах студенти-практиканти наголошували на важливості виробничої практики для їхнього становлення як фахівців та дякували адміністрації факультету та дирекції закладів загальної середньої освіти за можливість її проходження. Особливо цінним для здобувачів вищої освіти виявився досвід їхньої роботи вчителя в умовах змішаного навчання, де класичні заняття в аудиторіях поєднуються із онлайн уроками, що дало можливість поповнити їхню скарбничку методів та прийомів роботи з учнями різноманітними засобами онлайн навчання.

У свою чергу, адміністрація факультету іноземних мов висловлює щиру вдячність колективам закладів загальної середньої освіти нашого міста, які з готовністю приймають на практику наших студентів  та діляться своїми знаннями та досвідом, в особі директора Уманської гімназії №1 Уманської міської ради Черкаської області Сергія Вікторовича Шпеника, директора Уманської гімназії №4 Уманської міської ради Черкаської області Сергія В’ячеславовича Сорокіна, директора Уманської гімназії №8 Уманської міської ради Черкаської області Геннадія Анатолійовича Шелепка, директора Уманської гімназії №10 Уманської міської ради Черкаської області Галини Павлівни Молчан, директора Уманської гімназії №14 Уманської міської ради Черкаської області Тетяни Іванівни Глущук, директора Уманського ліцею №1 Уманської міської ради Черкаської області Ірини Іванівни Мурашкіної, директора Уманського ліцею №3 Уманської міської ради Черкаської області Андрія Івановича Пікалюка.

Будуємо і підтримуємо разом партнерські стосунки між усіма учасниками освітнього процесу на благо нашим головним бенефіціарам – здобувачам загальної середньої освіти.

" data-title="ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">