ЗВІТ КЕРІВНИКІВ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП

29 травня 2024 р. на кафедрі теорії та практики іноземних мов відбувся звіт керівників студентських проблемних груп: Сучасні тенденції розвитку лексикології англійської мови (керівник – д-р пед. наук, проф. Білецька І.О.), Німецька мова в сучасному мультикультурному світі (керівник – доктор філософії, доц. Казак Ю.Ю.), Іноземні мови в глобалізаційному просторі (керівник – канд. пед. наук, доц. Паладьєва А.Ф.), Мовні та комунікативні аспекти англомовного та німецькомовного дискурсу (керівник – канд. пед. наук Авчіннікова Г.Д.), Іноземна мова у сучасному освітньому просторі (керівник – канд. пед. наук Веремюк Л.Л.), в яких у 2023-2024 н.р. брало участь 35 здобувачів ОС «бакалавр» та ОС «магістр» факультету іноземних мов. На засіданнях члени студентських проблемних груп мали можливість обговорити різноманітні актуальні проблеми іншомовної філології, лінгвокультурології та зіставної лінгвістики, а також удосконалити свої навички проведення лінгвістичних досліджень і підготовки наукових праць з дотриманням принципів академічної доброчесності. Результати молодих науковців представлено на 9 науково-практичних конференціях та семінарах різного рівня і надруковано в 23 тезах доповідей. Керівники студентських проблемних груп констатували повне виконання всіх видів роботи, запланованих на 2023-2024 н.р.

" data-title="ЗВІТ КЕРІВНИКІВ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП">