ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІ КУРСУ ОС «МАГІСТР» З ГОЛОВОЮ ЕК

Зичимо випускникам успіхів та високих результатів під час проведення випускної атестації!

" data-title="ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІ КУРСУ ОС «МАГІСТР» З ГОЛОВОЮ ЕК">

На факультеті іноземних мов відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ІІ курсу ОС «Магістр» денної та заочної форм навчання з Головою ЕК. Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Постоленко звернулася до магістрантів з вітальним словом, а також окреслила основні вимоги до організації проведення випускної атестації на факультеті іноземних мов. Голова ЕК доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання Олег Комар оприлюднив графіки проведення випускної атестації, звернувши увагу здобувачів на форму її проведення та вимоги. Грунтовні консультації, які допоможуть випускникам якісно підготуватися до випускних випробувань, були надані провідними фахівцями: доктором педагогічних наук, професором Олександром Коберником з педагогіки, кандидатом педагогічних наук, доцентом Аллою Гембарук з методики навчання англійської мови, кандидатом філологічних наук, доцентом Ольгою Яловенко з англійської мови та кандидатом педагогічних наук, доцентом Галиною Авчінніковою з другої іноземної мови та методики її навчання.