Мета стейкхолдерів полягає у координації діяльності здобувачів вищої освіти, адміністрації та зацікавлених сторін, а також співробітників відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти та інших структурних підрозділів для сконцентрованої роботи, направленої на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців, позитивну динаміку зростання показників якості вищої освіти в Університеті.

На факультеті іноземих мов відбулася зустріч гарантів та розробників освітніх програм ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» зі стейкхолдерами. Присутні приділили особливу увагу обґрунтованості розроблених освітньо-професійних програм, їх структурній та логічній побудові, переліку та обсягу обов’язкових і вибіркових компонентів, що сприятиме наданню системних та якісних професійних знань, вмінь і навичок та забезпечить отримання здобувачами вищої освіти поглиблених знань.

На засіданні були порушені дискусійні питання щодо вимог сучасних закладів загальної середньої освіти до вчителів. Директор Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Уманської міської ради Геннадій Шелепко зазначив важливість педагогічної практики та здобуття здобувачами освіти практичного досвіду під час навчання. В якості рекомендації запропонував збільшити тривалість педагогічної практики, що сприятиме ще більш якісній практичній підготовці здобувачів вищої освіти до самостійного й творчого виконання функцій вчителя.

Зібрана інформація під час обговорення (відгуки, пропозиції від учасників) слугуватимуть основою для вдосконалення змісту та якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти першого та другого рівня навчання за освітньо-професійними програмами.

" data-title="Зустріч гарантів освітніх програм ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» зі стейкхолдерами факультету">

Стейкхолдери (англ. Stakeholders) – зацікавлені сторони, фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї або можуть впливати на її діяльність. Іноді їх називають групами інтересів або групами впливу.