ЗНАКОВА ЗУСТРІЧ НА ПІДТРИМКУ СПІВПРАЦІ

" data-title="ЗНАКОВА ЗУСТРІЧ НА ПІДТРИМКУ СПІВПРАЦІ">

17 січня 2017 року з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між КНР і Україною та традиційного китайського Нового року – Свята Весни Надзвичайний та Повноважений Посол КНР в Україні пан Ду Вей провів зустріч з представниками влади України, працівниками посольства Китаю, представниками вищих навчальних закладів України, керівниками бізнес-компаній обох країн. На захід були запрошені в.о. декана факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко і викладач кафедри теорії та практики іноземних мов Чень Ченьлінь, які під час візиту мали змогу зустрітися з поважним представництвом, зокрема, керівником відділу з питань освіти при посольстві Китайської Народної Республіки в Україні паном Ван Чжин Гуо, і поспілкуватися про перспективи подальшої співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з вищими навчальними закладами Китаю та Інститутом Конфуція. Такі заходи сприяють плідній співпраці України та країн зарубіжжя, зокрема, в галузі освіти.