ЗАСТОСУВАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Мультимедійна презентація є водночас цікавим, творчим і ефективним засобом навчання іноземної мови, сприяє розвитку професійних комунікативних компетенцій, навичок роботи з технічними та програмними засобами. Мета мультимедійної презентації полягає у поєднанні вербальних засобів навчання з різними формами представлення на одному носієві, наприклад, текстової, звукової і графічної інформації, або, останнім часом все частіше – анімаціїі відео, під час чого, слухачі заохочені проявляти активність, ставити питання, вступати з доповідачем у діалог, дискусію, виконувати творчі, проблемні завдання.
Готуючи презентацію, як зазначають дослідники, слід дати відповіді на такі питання:
• Навіщо ви робите презентацію?
Чітко визначте мету презентації, коротко й точно сформулюйте її. Відповідно до цілей презентації вирішіть, що ви обов’язково маєте включити в презентацію, а від чого слід утриматися;
• Для кого ви проводите презентацію?
Уточніть, хто є ваша аудиторія: вид їхньої діяльності, досвід, вік, кількість людей в аудиторії;
• Що ви збираєтеся говорити?
Запишіть усі факти, аргументи, приклади;
• Де ви будете проводити презентацію?
Яке обладнання, приміщення наявні;
• Як ви збираєтесь подавати ваші ідеї?
Обміркуйте послідовність ідей і пояснень та вирішіть, які допоміжні засоби ви збираєтесь використовувати.

загруженное

" data-title="ЗАСТОСУВАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ">

• Навіщо ви робите презентацію?
• Для кого ви проводите презентацію?
• Що ви збираєтеся говорити?
Запишіть усі факти, аргументи, приклади;
• Де ви будете проводити презентацію?
Яке обладнання, приміщення наявні;
• Як ви збираєтесь подавати ваші ідеї?

загруженное