ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ: ЗВІТИ КЕРІВНИКІВ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП

04 червня 2024 року відбулося засідання лабораторії навчання іноземних мов, яка функціонує при кафедрі англійської мови та методики її навчання. Метою діяльності лабораторії є організація науково-методичної роботи викладачів іноземних мов закладів вищої та загальної середньої освіти регіону; сприяння проведенню науково-дослідної роботи з проблем навчання іноземних мов; удосконалення процесу фахової підготовки здобувачів вищої освіти.
Присутні заслухали звіт керівника лабораторії доцента Алли Гембарук про роботу лабораторії у 2023-2024 н.р. У звіті було означено наукові та навчально-методичні заходи, проведені у звітний період. У процесі обговорення звіту було визначено перспективи роботи лабораторії на наступний навчальний рік.
На базі лабораторії навчання іноземних мов працює Студентська лабораторія, до участі в якій залучено науково обдаровану молодь факультету. У рамках її діяльності виконуються випускні кваліфікаційні роботи з методики навчання іноземних мов здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. Науковий пошук здобувачів освіти здійснюється в межах діяльності студентських проблемних груп. За керівництва членів лабораторії працює 13 проблемних груп, в яких бере участь понад 65 здобувачів. Під час засідань таких об’єднань здобувачі освіти навчаються творчого підходу до вирішення наукових проблем, розвивають інноваційне та критичне мислення, збагачують свій академічний досвід, опановують механізми проведення наукових досліджень у відповідності до обраної спеціальності в рамках освітнього процесу і поза ним.
На засіданні лабораторії було заслухано звіти керівників проблемних груп, які констатували повне виконання всіх видів роботи, запланованих на 2023-2024 н.р. Результатом дослідження з тематик проблемних груп здобувачами освіти є наукові публікації та участь у наукових конференціях різного рівня.
Завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання професор Олег Комар висловив подяку керівнику та членам лабораторії за плідну за результативну роботу.

" data-title="ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ: ЗВІТИ КЕРІВНИКІВ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП">