ЗАПРОШУЄМО РОЗВИНУТИ СВОЇ КОМУНІКАТИВНІ НАВИЧКИ ІЗ НОСІЄМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Увага усім активним молодим та сучасним людям, хто цікавиться іноземною мовою та йде у ногу із часом! Факультет іноземних мов запрошує на серію зустрічей із носієм англійської мови, волонтером. Перше знайомство відбудеться на факультеті іноземних мов, 20 травня 2024 р. о 14:00, ауд. 420. Запрошуємо здобувачів освіти та викладачів університету, усіх бажаючих долучитися до активного живого спілкування!

DSCN4179

" data-title="ЗАПРОШУЄМО РОЗВИНУТИ СВОЇ КОМУНІКАТИВНІ НАВИЧКИ ІЗ НОСІЄМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

DSCN4179