ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ 2019

З 24 по 26 червня 2019 року на факультеті іноземних мов відбувалися захисти випускних кваліфікаційних робіт з навчальної дисципліни «Методика навчання англійської мови» студентів ІV курсу 41-44 груп факультету іноземних мов, які навчаються за напрямом підготовки 6.020303 Філологія. Мова і література (англійська).
Головою екзаменаційної комісії було призначено кандидата педагогічних наук, доцента Тетяну Вікторівну Капелюшну. До складу комісії входили викладачі кафедри англійської мови та методики її навчання: декан факультету іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання кандидат педагогічних наук, доцент Алла Степанівна Гембарук, заступник декана з педагогічної практики кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз, координатор міжнародного співробітництва університету кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Валентинівна Сушкевич, кандидат філологічних наук, доцент Геннадій Леонідович Прокоф’єв. Обов’язки секретаря екзаменаційної комісії виконувала провідний спеціаліст кафедри англійської мови та методики її навчання Олена Валентинівна Галай. На захистах також були присутні наукові керівники бакалаврських робіт, викладачі кафедри англійської мови та методики її навчання: доктор педагогічних наук, професор Олександр Іванович Безлюдний, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Степанівна Гембарук, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Вікторівна Капелюшна, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Валентинівна Сушкевич, кандидат філологічних наук, доцент Геннадій Леонідович Прокоф’єв, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Володимирівна Шульга, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Петрівна Деркач, кандидат педагогічних наук, доцент Олег Станіславович Комар, кандидат педагогічних наук, доцент Яна Володимирівна Бондарук.

Усі роботи подані до захисту були оформлені відповідно до вимог до написання, оформлення та структури кваліфікаційної роботи, передбачених типовою програмою «Методика навчання англійської мови», розробленої у рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Кожна бакалаврська робота була укомплектована пакетом супровідних матеріалів, що включав такі документи: заяву, завдання на випускну кваліфікаційну роботу (timeline), рецензію, подання голові ЕК з висновком наукового керівника.
Така подія відбувається вперше на факультеті іноземних мов, адже саме цього навчального року випускаються студенти, які першими стали учасниками пілотування нової типової програми з дисципліни «Методика навчання англійської мови». Варто зазначити, що роботи були написані і захищалися англійською мовою. Голова і члени екзаменаційної комісії констатували належний рівень виконання бакалаврських робіт і гідний захист отриманих результатів дослідження.

" data-title="ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ 2019">