ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

25 червня 2018 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшли публічні захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальностей “Середня освіта (Мова і література (англійська)” і “Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)”.
Науковий доробок студентів оцінювала екзаменаційна комісія у складі: голова комісії – Безлюдний О.І., д.пед.н., професор, ректор УДПУ імені Павла Тичини, члени комісії – Постоленко І.С., к.пед.н., доц., декан факультету іноземних мов, Білецька І.О., д.пед.н., професор, завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов, Кирилюк М.А., к.філол.н., доц., Вінг Т.О., к.філол.н., доц.
Усі магістерські дослідження були захищені на позитивні оцінки та свідчать про якісну підготовку і високий рівень знань здобувачів освітнього ступеня «магістр».

" data-title="ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ">