До участі у конкурсі було допущено роботу, виконану Дмитром Олександровичем Бондаренком, учнем 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Уманської міської ради Черкаської області під науковим керівництвом Олени Володимирівни Пацьори, учителя англійської мови цього ж закладу середньої освіти.
У складі журі працювали провідні учителі англійської мови: Беспечанська Вікторія Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії Уманського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 – колегіум» Уманської міської ради Черкаської області (голова журі) та Кравченко Ірина Василівна, учитель англійської мови Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області.
Захист робіт відбувався он-лайн і проходив у два етапи: постерний захист та виступ у науковій конференції. Журі відзначило високий рівень поданої роботи та уміння учасника захищати і презентувати результати свого дослідження і рекомендувало її до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

" data-title="ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ">

12 січня 2022 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Роботу МАН відділення мовознавства, секції англійської мови на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини координує Бевз Олена Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент.