27 січня 2021 року на факультеті іноземних мов відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, відділення мовознавства, секції англійської мови. Роботу журі очолювала Беспечанська Вікторія Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії Уманського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 – колегіум» Уманської міської ради Черкаської області. У складі журі працювали провідні учителі англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Умані: Харук Тамара Панасівна, учитель англійської мови Уманського НВК – міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області та Кравченко Ірина Василівна, учитель англійської мови Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла Бевз Олена Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий консультант секції англійської мови, яка також виконувала функцію модератора секції. (фото)
Вперше захист робіт відбувався он-лайн з метою забезпечення дотримання протиепідемічних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби, на підставі чинних нормативно-правових актів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та головного державного санітарного лікаря України.
Захист робіт проходив у два етапи: портерний захист та участь у науковій конференції. Постерний захист передбачав безпосереднє спілкування учасника із членами журі у формі питань-відповідей, під час якого члени журі перевіряли знання учасника з теми дослідження, в тому числі з базової дисципліни, самостійність виконання дослідження. Наукова конференція передбачала презентацію учасниками лише найбільш суттєвих результатів дослідження, що надало можливість оцінити вміння обирати основне й презентувати його. Наукова конференція була спрямована на формування розуміння того, як оприлюднюється й поширюється нове наукове знання. Учасникам було запропоновано підготувати презентацію для візуалізації своєї доповіді.

До участі у конкурсі було допущено дві роботи: Дунаєнко Аліни Сергіївни, учениці 11 класу Уманської загальноосвітньої коли І-ІІІ ступенів №8 Уманської міської ради Черкаської області на тему: «Збагачення словникового складу сучасної англійської мови», науковий керівник: Харченко Ольга Анатоліївна, учитель англійської мови згаданого навчального закладу; та Гнідого Костянтина Вікторовича, учня 11-В класу Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів №11 ім.М.П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області на тему «Англійська освітня термінологія та особливості її перекладу українською мовою», науковий керівник: Козак Анжела Юріївна, учитель англійської мови того ж навчального закладу.
Журі відзначило рівень запропонованих робіт, а також уміння учасників захищати і презентувати результати своїх досліджень, і рекомендувало подані роботи до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук – на рівні області.
Ми вдячні оргкомітету І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та Тищенко Тетяні Миколаївні, кандидату філологічних наук, доценту, керівнику Регіонального центру МАН в Уманському державному педагогічному університеті за чітку організацію, підготовку матеріалів та технічну підтримку процедури захисту.

" data-title="ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ">