ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ІЗ НОСІЄМ МОВИ: ОЧЕВИДНІ ПЕРЕВАГИ

Вільне володіння англійською мовою передбачає правильне розуміння та коректне висловлювання своїх думок не тільки усно, але й письмово. Переваги вивчення англійської мови з нейтівом є очевидними:
• можливість зануритися в культуру Великобританії та США; це прекрасна мотивація прагнути розмовляти іноземною;
• якісні теоретичні знання та навички в злегка стресовій ситуації живого спілкування, коли загострюються всі почуття;
• формування правильного акценту, який можна отримати тільки під час спілкування в англомовному середовищі;
• під час вивчення англійської мови з носієм мови особлива увага приділяється інтонації, яка в англійській грає дуже важливу роль;
• носій мови пояснює на практиці не тільки, як правильно говорити, а й які вислови використовувати категорично не можна в тій чи іншій ситуації;
• можна обіграти різні побутові та робочі ситуації й запам’ятати відповідну лексику.
Усіма цими привілеями скористалися учасники занять із волонтером американцем Роном Кейтсом, які проходили щотижня на факультеті іноземних мов.
Дякуємо викладачеві за приділений час, сили та отримане натхнення для глибшого вивчення англійської мови. Сподіваємося на подальші незабутні зустрічі у новому навчальному році і запрошуємо усіх бажаючих зануритися у живе спілкування та іншомовну культуру!

" data-title="ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ІЗ НОСІЄМ МОВИ: ОЧЕВИДНІ ПЕРЕВАГИ">