ПОЄДНУЄМО ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ ІЗ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Знання англійської мови потрібні, якщо студент хоче розпочати спортивну кар’єру, особливо якщо він не проживає в англомовній країні. Враховуючи те, як часто спортсмени повинні виїжджати на спортивні заходи та змагання, корисно знати мову, яка дозволяє їм спілкуватися із журналістами, товаришами по команді, міжнарожними суддями, тренерами, фанами. Тому вивчення англійської мови на сьогодні є необхідним не лише для спортсменів, але й для майбутніх вчителів фізичного виховання, адже ніколи не знаєш, чи не доведеться тобі навчати майбутнього чемпіона.
Саме тому актуальність вивчення дисципліни “Іноземна мова (англійська)” на факультеті фізичного виховання УДПУ імені Павла Тичини є беззаперечною, адже майбутні кваліфіковані фахівці, які володіють іноземною мовою, необхідні для представлення свого навчального закладу, міста та країни на міжнародній спортивній арені.
Викладання англійської мови на факультеті фізичного виховання зі студентами спеціальності 014 Середня освіта. Фізична культура забезпечується старшим викладачем кафедри іноземних мов Мамчуром Є.А. Студенти працюють з посібниками: English (навчальний посібник з англійської мови для студентів вищих закладів педагогічної освіти); Граматика англійської мови: теорія. практика. тести (підручник для студентів вищих закладів педагогічної освіти).
Ефективне поєднання різноманітних методик вивчення іноземної мови на заняттях, використання технічних засобів навчання дозволяють студентам факультету фізичного виховання отримати належні знання з іноземної мови і бути підготовленими до іншомовного спілкування.

" data-title="ПОЄДНУЄМО ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ ІЗ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ">