25 жовтня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» заочної форми навчання ІІм курсу 251зпо групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз відкрила роботу конференції і зазначила, що у системі педагогічної освіти одним з центральних розділів підготовки фахівців є практика, яка дає можливість закріпити теоретичні знання, виробити уміння і навички самостійної освітньої діяльності по вихованню і навчанню учнів, оволодіти навичками навчально-методичної роботи. Предметом цієї виробничої практики є професійна діяльність учителя англійської мови та класного керівника, що організовується в реальних умовах роботи закладів загальної середньої освіти. У процесі педагогічної практики у здобувача вищої освіти є можливість певною мірою осмислити педагогічні явища і факти, закономірності й принципи навчання і виховання, оволодіти професійними уміннями, досвідом практичної діяльності.

Присутні на конференції методист з англійської мови, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Вікторівна Яловенко, і методист з педагогіки, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Володимирівна Добридень ознайомили здобувачів вищої освіти з програмою практики та переліком необхідних звітних матеріалів.
Груповий керівник практики Ольга Вікторівна Яловенко провела інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, особливо наголосивши на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів. Бажаємо практикантам подальшого утвердження професії вчителя!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» ІІм КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ">