ВИКЛАДАННЯ «ПРАКТИЧНОЇ ГРАМАТИКИ» НА 2 КУРСІ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Вивчення граматики англійської мови є важливою складовою та відіграє велику роль у професійній підготовці вчителів англійської мови. Навчальна програма «Практичної граматики» укладена в такий спосіб,
аби після закінчення університету сучасні вчителі англійської мови відповідали запитам та вимогам ринку праці з досконалим володінням іноземною мовою, вмінням грамотно говорити, критично мислити, працювати кооперативно, вмінням використовувати новаторські програми навчання та сучасні методики, толерантно відноситися один до одного тощо. Забезпечують викладання практичної граматики на 2 курсі факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини висококваліфіковані викладачі – к.пед.наук, доцент Деркач С.П., к.пед.наук, доцент Бондарук Я.В, Люшнівська Л.М., Опришко А.Ю., Коломієць О.С.

Дотримання структурних елементів заняття та педагогічна доцільність вибору методів і прийомів навчання забезпечують інтерес, мотивацію до предмету та активізацію кожного студента, саме працюючи в парі та мікрогрупах.

Креативні здібності викладачів, застосування нової методики навчання англійської мови, вміння відійти від стандартних підходів та шаблонів, вміння встановлювати контакт з аудиторією і підтримувати її увагу на протязі всього заняття засвідчують високий фаховий рівень викладачів.

Загалом, всі етапи заняття будуються логічно та послідовно на засадах інтерактивного навчання, що сприяє формуванню безпосередньо фахової компетенції студентів.

В умовах перебудови навчального процесу у світлі сучасних вимог на кафедрі англійської мови та методики її навчання постійно здійснюється клопітка робота викладачами щодо вдосконалення викладання граматики завдяки:
1) Активній участі викладачів у школах професійного розвитку (2013-2018 рр.) в рамках проекту МОН України та Британської Ради в Україні “Шкільний учитель нового покоління».
2) Постійному членству у The International Association of Teachers of English as a Foreign Language in Ukraine (Міжнародній асоціації вчителів англійської мови як іноземної мови в Україні) та УАДО.
3) Участі у міжнародних конференціях, семінарах, вебінарах і тренінгах.
4) Проходженню викладачами стажування закордоном.

Особлива увага приділяється інтенсивним методикам навчання, весь час ведеться роз’яснювальна робота серед студентів щодо підвищення мотивації вивчення граматики англійської мови.

" data-title="ВИКЛАДАННЯ «ПРАКТИЧНОЇ ГРАМАТИКИ» НА 2 КУРСІ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

3) Участі у міжнародних конференціях, семінарах, вебінарах і тренінгах.
4) Проходженню викладачами стажування закордоном.