ВШАНОВУЄМО ПОДВИГ КОЖНОГО ТА КОЖНОЇ

Жовтень – місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність.
День захисника України 2023 року ми відзначаємо у нову дату – 1 жовтня. Повна назва свята – День захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях. Містяни, рідні, знайомі захисників України та ветеранів війни доєдналися до вшанування подвигів та праці військових на Алеї героїв у цей день. Це була можливість особисто згадати кожного полеглого героя квітами, підтримати щирими словами їх рідних, вкотре подякувати кожному воїну, які сьогодні стоять на варті наших тихих буднів.

Делегація від факультету іноземних мов на чолі із в.о. декана Юлією Казак також долучилася до події, адже нині важливо вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за Україну й підтримати, подякувати жінкам та чоловікам – нашим знайомим, колегам, які боронять рідну землю.

" data-title="ВШАНОВУЄМО ПОДВИГ КОЖНОГО ТА КОЖНОЇ">