ВОРКШОП ВІД НОСІЯ МОВИ ПРО ЖИТТЯ АМЕРИКИ

17 травня розпочалося на факультеті іноземних з воркшопу доктора Кассі деФіліппо, доктора філософії з антропології, старшого лектора Клематського коледжу (штат Орегон, США), тема зустрічі “A Day in the Life: Learning English through an Exploration of American Customs and Traditions”.

Пані Кассі у доступній та інтерактивній формі представила різні аспекти життя Америки та американців, включаючи такі завжди актуальні теми як особливості та відмінності різних штатів США у плані побуту та вимови. Окрема увага була приділена сімейному життю та системі освіти, щоденним звичкам, традиціям та популярному сленгу. Антрополог проводила влучні паралелі між українцями та американцями, залучала студентів до жвавого обговорення представлених особливостей та висловлення власної точки зору.

Воркшоп зібрав не лише викладачів та студентів факультету іноземних мов, а й представників українських та молдовського університету. Зокрема, до презентації долучилися кандидат педагогічних наук, доцент Сільвія Богдан разом зі здобувачами вищої освіти з Бєльського державного університету імені Алеку Русcо;  доктор філологічних наук, професор Тетяна Козлова зі студентами Запорізького національного університету; доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов та лінгводидактики Наталія Таценко, а також кандидат педагогічних наук, старший викладач Юлія Коробова зі здобувачами вищої освіти груп SA 21, SA 31 з Сумського державного університету.

" data-title="ВОРКШОП ВІД НОСІЯ МОВИ ПРО ЖИТТЯ АМЕРИКИ">