ВНУТРІШНЯ АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – ЯКА ВОНА?

Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини пропонує своїм студентам різноманітні програми академічної мобільності, як міжнародної, так і внутрішньої. Студентка 23 групи, ІІ курсу, спеціальності 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література, освітньо-професійної програми Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)) факультету іноземних мов Потапова Інна Вікторівна проходила місячне навчання на факультеті іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (321.1 група, 2 курс, ОПП Середня освіта (Англійська та німецька мови) спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська))) з 29 квітня по 31 травня 2024 року за програмою внутрішньої академічної мобільності за дисциплінами: Практика усного та писемного англійського мовлення, комунікативна граматика англійської мови, аналітичне читання англійською мовою.
Інна ділиться своїми враженнями щодо стажування: «Місячне навчання в іншому університеті за програмою академічної мобільності – це цікавий досвід, який подарував мені нові знання, можливості та знайомства. На жаль через військовий стан всі пари проходили онлайн, але це ніяк не вплинуло на процес навчання. Навчання в іншому закладі надало мені можливість ознайомитися з новими дисциплінами, різними підходами до викладання та методики навчання. Домашньої роботи було досить багато, але при цьому вона була доволі цікавою та креативною.
Я мала можливість навчатися в найсильнішій групі факультету, завдяки спілкуванню зі студентами я дізналася більше про їхні погляди та підходи щодо навчання, що, безумовно, розширило мій світогляд та надихнуло. Ми часто працювали у групах і виконували різні проекти, що допомогло краще дізнатися одне одного і знайти спільну мову.
Щиро дякую усім організаторам за цей досвід!»

" data-title="ВНУТРІШНЯ АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – ЯКА ВОНА?">

Щиро дякую усім організаторам за цей досвід!»