ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ “Я – ПАТРІОТ”

25 листопада 2014 р. на базі ДІАЗ «Стара Умань» було підведено підсумки міського конкурсу творчих робіт серед молоді «Я – патріот!».

Конкурс проводився за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді, з метою формування у молодих людей демократичних цінностей, розуміння прав і свобод, високих соціальних, культурних стандартів, розвитку творчих здібностей, підвищення значущості ідеї єдності та патріотизму.

Участь у Конкурсі взяли 58 робіт, а 15 кращих – увійшли до фіналу та змагались за перемогу. Прозвучали вірші та проза патріотичної тематики, про події, що відбуваються в Україні.

Кокиза

" data-title="ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ “Я – ПАТРІОТ”">