ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МОЛОДІ!

Шановні студенти! Щиро вітаємо вас з Днем молоді!

Бути молодим – прекрасно! Ви це і самі чудово знаєте, але не забувайте, що бути молодим також означає бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.

Молодість це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя!

Успіхів вам в усіх справах і починаннях, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою, адміністрація факультету іноземних мов

" data-title="ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МОЛОДІ!">

Міжнародний день молоді був створений завдяки резолюції Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1999 року. Пропозиція щодо створення такого свята надійшла від Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні роком раніше. Таким чином, перший Міжнародний день молоді святкувався тільки в 2000 році. Саме ж свято присвячено висвітленню проблем молоді, захисту їх прав і свобод.

Шановні студенти! Щиро вітаємо вас з Днем молоді!

Успіхів вам в усіх справах і починаннях, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою, адміністрація факультету іноземних мов