ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ!

Олімпіада була проведена з англійської та німецької мов. До завдань олімпіади входили граматичний тест, лексичний тест та тест для перевірки навичок аудіювання.

Таким чином, переможцями олімпіади стали:
Англійська мова:
ІІ місце – Голик Олександра (27 група, ІЕБО)
Рябушкін Олексій (29 група, ФПТО)
ІІІ місце – Суханова Анжеліка (26 група, ІЕБО)
Матієк Станіслав (29 група, ФПТО)
Столяров Денис (29 група, ФПТО)
Григоренко Марина (26 група, ІЕБО)

Німецька мова:
ІІ місце – Коломієць Марія (37 (бн) група, ІЕБО)
Делікатна Катя (13 група, ІЕБО)
ІІІ місце – Янковська Юлія (23 група, історичний факультет)

" data-title="ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ!">

28 лютого 2017 року на кафедрі іноземних мов відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови. В олімпіаді взяли участь найкращі студенти майже всіх факультетів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – факультету технологічної та професійної освіти, природничо-географічного факультету, факультету фізики, математики та інформатики, факультету соціальної та психологічної освіти, факультету початкової освіти, факультету мистецтв, факультету фізичного виховання, факультету дошкільної та спеціальної освіти, Інституту економіки та бізнес освіти, історичного факультету та факультету української філології.

Таким чином, переможцями олімпіади стали:
Англійська мова:
ІІ місце – Голик Олександра (27 група, ІЕБО)
Рябушкін Олексій (29 група, ФПТО)
ІІІ місце – Суханова Анжеліка (26 група, ІЕБО)
Матієк Станіслав (29 група, ФПТО)
Столяров Денис (29 група, ФПТО)
Григоренко Марина (26 група, ІЕБО)

Німецька мова:
ІІ місце – Коломієць Марія (37 (бн) група, ІЕБО)
Делікатна Катя (13 група, ІЕБО)
ІІІ місце – Янковська Юлія (23 група, історичний факультет)