EnglishUkrainian

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВУЗІВСЬКОГО ТУРУ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ ТА ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

Переглядів 7
Цими днями з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови відбулося вручення грамот та заохочувальних призів студентам факультету іноземної філології, які є переможцям вузівського туру олімпіади з німецької та французької мови.

Вручення провели виконувач обов’язків завідувача кафедри теорії та практики іноземних мов кандидат філологічних наук, доцент Піонтковська Т.О., очільники секцій німецької та французької мови кандидат філологічних наук, доцент Кирилюк М. А. та викладач Побережник О. В.

вручення дипломів олімпіада 019

Цьогорічними переможцями олімпіади з німецької мови є:

IV курс
1 місце – Ставчук Наталія 41 група
2 місце – Філоненко Вікторія 42 група
3 місце – Олексюк Наталія 41 група
– Гаврилюк Катерина 42 група

V- VМ курси
1 місце – Тютюнник Софія – 51 група
2 місце – Волошина Людмила – 51М
3 місце – Драчук Елеонора – 51 група

Переможці олімпіади з французької мови:

IV курс
1 місце – Байдалюк Владлена 44 група
– Марченко Тетяна 44 група
2 місце – Підпалюк Аліна 43 група

3 місце – Баланова Тетяна 43 група

Vкурс
2 місце – Вельган Лариса 52 група

Бажаємо подальших успіхів в опануванні іноземних мов!

" data-title="ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВУЗІВСЬКОГО ТУРУ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ ТА ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ">

Цими днями з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови відбулося вручення грамот та заохочувальних призів студентам факультету іноземної філології, які є переможцям вузівського туру олімпіади з німецької та французької мови.

Вручення провели виконувач обов’язків завідувача кафедри теорії та практики іноземних мов кандидат філологічних наук, доцент Піонтковська Т.О., очільники секцій німецької та французької мови кандидат філологічних наук, доцент Кирилюк М. А. та викладач Побережник О. В.

вручення дипломів олімпіада 019

Цьогорічними переможцями олімпіади з німецької мови є:

IV курс
1 місце – Ставчук Наталія 41 група
2 місце – Філоненко Вікторія 42 група
3 місце – Олексюк Наталія 41 група
– Гаврилюк Катерина 42 група

V- VМ курси
1 місце – Тютюнник Софія – 51 група
2 місце – Волошина Людмила – 51М
3 місце – Драчук Елеонора – 51 група

Переможці олімпіади з французької мови:

IV курс
1 місце – Байдалюк Владлена 44 група
– Марченко Тетяна 44 група
2 місце – Підпалюк Аліна 43 група

3 місце – Баланова Тетяна 43 група

Vкурс
2 місце – Вельган Лариса 52 група

Бажаємо подальших успіхів в опануванні іноземних мов!