В контексті святкування 85-тирічного ювілею Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та 10-тиріччя факультету іноземних мов 18 листопада 2015 р. о 14.30 відбудеться перше засідання-відкриття науково-дослідної Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики Регіонального центру навчання іноземних мов. На порядку денному обговорення завдань, напрямів та перспектив діяльності Лабораторії, специфіки студентської науково-дослідної роботи у контексті діяльності лабораторії та основних тенденцій розвитку сучасного мовознавства.

images

" data-title="ВІДКРИТТЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЛІНГВОКУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ЗІСТАВНОЇ ЛІНГВІСТИКИ">

images