ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ “COURTS AND TRIAL”

факультету іноземних мов.
Заняття було проміжним етапом у вивченні теми “Courts and Trial” на IV курсі та мало на меті узагальнити лексичні навички та мовленнєві вміння студентів з теми. Заняття проходило з використанням інноваційних методик навчання – критичного мислення, автономії студентів у вивченні мови, рефлексії, тощо.
Структура заняття передбачала роботу із вправами різної складності із використанням лексики за темою, групову гру із частиною тексту, з якої протрібно було відтворити зміст статті та систематизацію лексичних знань за допомогою тематичного зображення.

Загалом, заняття продемонструвало вміння студентів працювати в групах при виконнання різних видів завдань .
Викладач та студенти вдячні завідувачу кафедри англійської мови та методики її навчання к.пед.н, доценту Гембарук Аллі Степанівні, к.філ.н, доценту Прокоф’єву Генадію Леонідовичу та старшому викладачу Коваленко Олександру Васильовичу за відвідання відкритого заняття та високу оцінку роботи на занятті.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ “COURTS AND TRIAL”">

19 жовтня 2017 року к.пед.н,, доцент Шульга Наталія Володимирівна провела відкрите заняття на тему “Courts and Trial” для студентів 46 групи факультету іноземних мов.