СВІТ НЕ МАЄ КОРДОНІВ, ЯКЩО ТИ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є центром іншомовної освіти в місті та регіоні.Основними пріоритетами діяльності факультету є професіоналізм, компетентність, обізнаність із найсучаснішими досягненнями в галузі лінгвістики, методики викладання іноземних мов, педагогічної компаративістики, участь у міжнародних освітянських проектах та сприяння інтеграції України у європейський та світовий освітній простір.
Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини готує фахівців на денній та заочній формах навчання. Вивчаючи англійську мову, студенти факультету мають гарну можливість отримати спеціалізацію ще з однієї іноземної мови на вибір (німецької, французької, іспанської). Особливістю навчання на факультеті є можливість студентів брати активну участь в міжнародних освітніх та наукових проектах, конференціях, а також навчатися паралельно за кордоном за програмами подвійного диплома та академічних і наукових обмінів.
Запрошуємо на навчання за спеціальностями:
014 Середня освіта (мова і література (англійська)
• Французька мова
• Німецька мова
• Іспанська мова
035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно).
Адреса факультету: м. Умань, вул. Садова, 28, новий корпус УДПУ, ауд.№105.
Телефони: (04744) 5-05-20, 093-915-10-97
Сайт факультету: https://fld.udpu.edu.ua
Е-mail: dekanat.fim.udpu@gmail.com

" data-title="СВІТ НЕ МАЄ КОРДОНІВ, ЯКЩО ТИ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Запрошуємо на навчання за спеціальностями:
014 Середня освіта (мова і література (англійська)
• Французька мова
• Німецька мова
• Іспанська мова
035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно).
Адреса факультету: м. Умань, вул. Садова, 28, новий корпус УДПУ, ауд.№105.
Телефони: (04744) 5-05-20, 093-915-10-97
Сайт факультету: https://fld.udpu.edu.ua