ВДАЛИЙ СТАРТ РОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ШКОЛАХ МІСТА

22 лютого 2016 року відбувся І тур ІІІ Міжнародної олімпіади з англійської мови Гнєзно-Умань 2016, організаторами якої виступили початкова школа № 3 імені святого Войцеха (м. Гнєзно), загальноосвітні школи №7 і №14 (м.Умань), Інститут європейської культури Університету імені Адама Міцкевича в м. Гнєзно та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
Метою цієї олімпіади є, насамперед, удосконалення мовних вмінь учнів, надання можливості учням підтвердити свої знання з іноземної мови, та популяризація англійської мови, заохочення до позитивної конкуренції.
Щорічні олімпіади спрямовані на розвиток партнерських зв’язків з містом-побратимом Умані Гнєзно. Англійська мова, яка є засобом міжкультурної комунікації, дає змогу пересвідчитися у тому, що діти обох країн дуже подібні у своєму прагненні до спілкування та приязні. Такі заходи сприяють усвідомленню проблем, можливостей та перспектив у викладанні англійської мови в школі, допомагають польським та українським учителям поділитися професійним досвідом.
Професором УДПУ Оксаною Заболотною були розроблені тестові завдання для перевірки вмінь аудіювання, розуміння прочитаного тексту, а також знань з граматики та лексики.

DSC02835 DSC02841 SAM_0407 SAM_4499
Як незалежні спостерігачі до складу екзаменаційної комісії увійшли викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання – старший викладач Коваленко О. В. та кандидат педагогічних наук Холод І.В.

SAM_4494
Вітаємо всіх, без винятку, учасників з перемогою, якою є участь у таких міжнародних заходах.
ІІ тур відбудеться 25 лютого 2016 року.

" data-title="ВДАЛИЙ СТАРТ РОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ШКОЛАХ МІСТА">

DSC02835 DSC02841 SAM_0407 SAM_4499

SAM_4494
ІІ тур відбудеться 25 лютого 2016 року.