Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
24.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

ВАЛЕНТИНКА ВЛАСНИМИ РУКАМИ

14.02.2015 Uncategorized

За однією з версій перша «валентинка» з’явилася ще у XVII столітті, коли герцог Орлеанський, сидячи в одиночній камері, вирішив написати любовну записку своїй дружині. Ця «валентинка» збереглася до нашого часу, її можна побачити у Британському музеї.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З того часу «валентинки» із простих листів про кохання перетворилися на витвори мистецтва, адже фантазія закоханих не знала меж. Найціннішою вважається «валентинка» виготовлена власноруч, адже її краса покликана передати не лише почуття, які важко висловити віч-на-віч, а й поліпшити настрій тієї людини, якій вона призначена. Такі подарунки на відміну від звичайних листівок сприймаються як щось незвичайне як тими, кому вони призначені, так і тими, хто їх виготовив власними руками.

Напередодні Дня святого Валентина учні 10-го класу загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів ім. Ю. О. Гагаріна – педагогічного ліцею власноруч виготовили та підписали англійською мовою «валентинки» для своїх друзів та вчителів.

O OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні дізналися про традиції свята, історію виникнення письмових «валентинок», правила оформлення та підпису неофіційних листівок. Захід відбувся у межах факультативу «Гіди-перекладачі».

Разом з учнями листівки виготовляла та підписувала Наталя Василівна Гут, координатор з питань діяльності педагогічного ліцею від факультету іноземної філології.