UMAN ENGLISH LEARNING HUB ПЕРЕЙШОВ В ОНЛАЙН РЕЖИМ!

20-го грудня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося відкриття Uman English Learning Hub. Це – нове об’єднання, яке було створено на базі факультету іноземних мов для професійного розвитку та обміну досвідом серед науково-педагогічних та педагогічних працівників, студентів та усіх, хто вивчає англійську мову або навчає їй.

У найближчих планах Регіонального англомовного хабу було проведення ряду тренінгів для вчителів Умані та району, але карантинні заходи змусили шукати нові форми роботи, тому учасникам спільноти запропоновано серію навчальних відео для здійснення дистанційного навчання.

Координатор проекту від УДПУ імені Павла Тичини проф. Заболотна Оксана Адольфівна і фасилітатори хабу Колісніченко А.І., Фернос Ю.І та Трач Л.В. інформують учасників про події та майстер класи, що відбудуться найближчим часом у рамках роботи міжнародних організацій в Україні, а також забезпечують посиланнями на потрібні для ефективної дистанційної роботи ресурси, крім того пропонують навчальні відео.

Нагадуємо, що приєднатись до Uman English Learning Hub можна у соціальних мережах Facebook, Instagram та у месенджері Viber і стежити за усіма подіями. Не впустіть можливості для розвитку!!!

" data-title="UMAN ENGLISH LEARNING HUB ПЕРЕЙШОВ В ОНЛАЙН РЕЖИМ!">