УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У ЛІТНЬОМУ ТАБОРІ

Студенти факультету іноземних мов стали учасниками літнього табору English Hub у креативному просторі Sofa Hub, що надало неймовірні перспективи для саморозвитку та покращення своїх мовних навичок. Цей проект також уможливив розкриття лідерських навичок, креативного мислення та розширення кола спілкування. English Hub – це комплекс англомовних активностей, які доступні дітям та підліткам від 9 до 15 років. Перший потік – це діти віком від девʼяти до дванадцяти років. Робота з такою віковою категорію є надзвичайно цікавою, але часто супроводжується багатьма викликами.
Учасниця English Hub Діденко Анастасія так описала свій досвід: «Тут ми можемо втілити наші найкращі ідеї у життя, а також попрацювати зі справжньою молоддю. Нашою першою аудиторією стали діти, а сподобатись їм – це ще те випробування!

Як команда, ми доклали усіх зусиль аби створити чудову програму, яка дійсно зацікавить діток та допоможе полюбити англійську мову. Зокрема ми використовуємо багато інтерактивних платформ, влаштовуємо творчі майстер-класи з вивчення корисних виразів, навчання у грі та безліч іншого Ми почали проводити заняття 10 липня і вже через пʼять днів святкували наш перший випускний, отримавши безліч гарних коментарів від батьків та подяку від дітей. І ось сьогодні у нас стартує наступний потік для старшої групи, адже як казала відома поетеса – «… і кожен фініш, то по суті старт!»Наша мета – не лише навчати англійській мові, але й подарувати справжні емоції та незабутні спогади. Ми віримо, що наша робота залишить свій слід у серцях наших учнів, стимулюючи їх до подальших звершень у вивченні мови та саморозвитку. Будемо разом ділитися знаннями та надихатися один одним у English Hub!»
Бажаємо нашим студентам наснаги та нових звершень у такому цікавому проєкті. Сподіваємось, що літо, проведене в англомовному середовищі, принесе користь і дітям, і студентам.

" data-title="УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У ЛІТНЬОМУ ТАБОРІ">