УАДО – НЕУРЯДОВА АСОЦІАЦІЯ, ЩО ЄДНАЄ ОСВІТЯН

27 вересня 2023 року відбулася зустріч Оксани Адольфівни Заболотної – президентки Української асоціації дослідників освіти (UERA), доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зі здобувачами вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти. Здобувачам було запропоновано екскурс до історії та діяльності УАДО та презентацію щорічних шкіл УАДО. Зокрема, про події, факти і можливості Літньої школи резильєнтності УАДО (6-12 серпня 2023 р., Ворохта) розповіла одна із учасниць – аспірантка факультету соціальної та психологічної освіти Марія Моторна.

" data-title="УАДО – НЕУРЯДОВА АСОЦІАЦІЯ, ЩО ЄДНАЄ ОСВІТЯН">

Українська асоціація дослідників освіти (УАДО https://www.uera.org.ua/), створена у 2015 році як член Європейської асоціації дослідників освіти (EERA http://www.eera-ecer.de/). Майже всі члени факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини є членами УАДО, беруть участь у щорічних конференціях, зимових та літніх школах, організованих Асоціацією.