ТИЖДЕНЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ ВЕСНИ В УКРАЇНІ

На факультеті іноземних мов завершився тиждень «Французької весни в Україні». Заходи з цієї нагоди, запропоновані кафедрою теорії та практики іноземних мов, мали на меті якомога ширше ознайомити студентів з історією, культурою, традиціями та сьогоденням Франції.
Експозиція фотоматеріалів, коротка інформація про символи Франції, про свята, які вона відзначає, перегляд фільмів країнознавчої тематики «Франція відчиняє двері» та художнього фільму за романом В. Гюго «Знедолені» ближче ознайомили студентів з Францією, в той час як інтелектуальна вікторина «Що? Де? Коли? у Франції» та квест «Франція в Україні» спонукали студентів до активних дій щодо збору інформації.
Також ми бажали, щоб студенти інших факультетів долучилися до свята, тому студенти факультету мистецтв були запрошені до перегляду фільму – балету Бориса Асаф’єва «Полум’я Парижа» про події французької революції.
Особливу подяку висловлюємо студентам 33 групи факультету іноземних мов, які у цьому році були відповідальні за підготовку та проведення свята. Тиждень «Французької весни в Україні» пройшов у невимушеній дружній атмосфері.

французька весна 1 французька весна 2

IMG_20160315_162831 IMG_20160315_163113 IMG_20160315_163124 IMG_20160315_163156