ЦІКАВОГО У МІСТІ ЩЕ БАГАТО…

Студенти 11 групи першого курсу факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом із куратором Колісніченко А.І. відвідали підземелля Василіанського монастиря. Атмосфера екскурсії вразила таємничістю. Студенти мали змогу побачити як жили монахи у підземних келіях, почути неймовірну історію заснування та функціонування монастиря, доторкнутись до артефактів, яким не одна сотня років. Окремо варто зазначити роботу екскурсовода Володимира Олександровича, який зробив усе, аби студенти не лише почули історичні факти, але й цілком занурились у стародавню епоху релігійного життя нашого старого міста.

" data-title="ЦІКАВОГО У МІСТІ ЩЕ БАГАТО…">